Hakkımızda

DEMİRTAŞ PROFİL

Hakkımızda

Yıllar boyunca kazandığımız tecrübleri her daim geliştirerek bugünlere kadar gelebildik. Bizim amacımız müşterilerimize sunduğumuz hizmeti her seferinde daha iyi bir hale getirmektir.

1980 yılında Demirtaş Metal olarak ticari hayatına başlamış olan firmamız değişen piyasa koşullarına ayak uydurmayı bilmiş ve bugün inşaat ve metal alanında adından söz ettirmeyi başarmış ulusal bir firmadır. 2000 yılı krizlerine rağmen inşaat alanındaki yatırımlarını sürdürmüş krizi fırsata çevirerek inşaat alanında oldukça büyümüştür.

DEMİRTAŞ PROFİL

Misyonumuz

2010 yılında NDP Profil markasıyla metal sektöründe yeni bir hamle yaparak Alçı plaka tavan profili, Alçı köşe profili, Alçı plaka duvar profilleri yanı sıra pvc destek sacı profilleriyle sektörde hak ettiği yere gelmiştir.

Bizimle Her Zaman İletişime Geçebilirsiniz.

DEMİRTAŞ PROFİL

Vizyonumuz

Yıllar boyunca kazandığımız tecrübleri her daim geliştirerek bugünlere kadar gelebildik. Bizim amacımız müşterilerimize sunduğumuz hizmeti her seferinde daha iyi bir hale getirmektir. Bu şekilde insanlara daha kaliteli hizmet vermek bizim şirket politikamızdır.